podkarpacka nagroda gospodarcza podkarpacka nagroda gospodarcza
podkarpacka nagroda gospodarcza
podkarpacka nagroda gospodarcza podkarpacka nagroda gospodarczapodkarpacka nagroda gospodarczapodkarpacka nagroda gospodarczapodkarpacka nagroda gospodarczapodkarpacka nagroda gospodarcza podkarpacka nagroda gospodarcza
podkarpacka nagroda gospodarczapodkarpacka nagroda gospodarczapodkarpacka nagroda gospodarczapodkarpacka nagroda gospodarczapodkarpacka nagroda gospodarcza
podkarpacka nagroda gospodarcza
Edycja 2018

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Partner XVII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza:

Bank Pekao

Aktualności

Wtorek, 8 Maja 2018 r.

Kolejne Firmy dołączają do Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono uczestników tegorocznej edycji Konkursu powiększa się i w chwili obecnej liczy już blisko 90 przedsiębiorstw z terenu Podkarpacia.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą uczestników Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2018

Przypominamy, że zgłoszenia przyjmujemy do 10 lipca. Zapraszamy do współpracy kolejnych partnerów!

Piątek, 20 Kwietnia 2018 r.

O sytuacji mikro i małych firm

19 kwietnia na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się konferencja dotycząca "Raportu o sytuacji mikro i małych firm", której organizatorem był Roman Dec - Dyrektor Regionu MŚP, Antoni Magdoń - Dyrektor Regionu PBD Banku Pekao S.A. oraz Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego. W spotkaniu wziął także udział Prezes Centrum Promocji Biznesu Paweł Zając.

Tematem specjalnym tegorocznej edycji raportu były technologie cyfrowe w mikro i małych firmach. Słowa powitania do przybyłych gości skierował Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, który podkreślił znaczącą rolę mikro i małych firm dla rozwoju gospodarczego regionu. W trakcie spotkania odbyły się także warsztaty prowadzone przez Google na temat internetowego niezbędnika przedsiębiorcy ? rzecz o 9 narzędziach, które przydadzą się marketingowo przy prowadzeniu przedsiębiorstwa. O odpowiedzialnym MŚP, czyli, że to ludzie tworzą firmy i technologie mówił w swym wystąpieniu dr Mieczysław Bąk z Biura programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".

"Raport o sytuacji mikro i małych firm w Polsce" jest publikowany corocznie przez Bank Pekao w oparciu o wywiady telefoniczne z właścicielami 7 tysięcy firm zatrudniających poniżej 50 osób (99% wszystkich aktywnych firm w Polsce). Reprezentatywne wyniki badania są prezentowane na poziomie krajowym, regionalnym (16 województw) oraz sub-regionalnym (66 grup powiatów), w podziale na sektory (produkcja, usługi, handel i budownictwo) oraz wielkość firm (mikro i małe firmy). Raport porusza między innymi kwestie sytuacji firm, zatrudnienia, inwestycji, eksportu, innowacji, finansowania zewnętrznego, otoczenia biznesowego oraz barier rozwojowych. Każdego roku wybierany jest temat specjalny raportu. Tematem specjalnym były już fundusze unijne, e-gospodarka, eksport, innowacje oraz firmy rozpoczynające działalność gospodarczą. W raporcie prezentowane są także oficjalne dane statystyczne dotyczące mikro i małych firm, jak również perspektywy makroekonomiczne dla polskiej gospodarki.

Środa, 18 Kwietnia 2018 r.

Media regionalne z Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono patronów medialnych Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej także i w tym roku powiększyło się. Są z nami również redakcje, które od lat wspierają nasz Konkurs. Za ich obecność serdecznie dziękujemy!

Dzięki wsparciu i patronatowi czołowych podkarpackich mediów o uczestnikach Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2018 będzie się mówiło w całym regionie. Redakcje telewizji, radia, prasy i portali internetowych wiedzą, jak ważne jest wspieranie i pokazywanie przedsiębiorstw w rozwoju naszej regionalnej gospodarki. Wartym podkreślenia faktem jest to, iż podkarpacki biznes wcale nie ustępuje temu z centralnej Polski.

Prezentujemy media, które po raz kolejny objęły swym patronatem Konkurs

TVP Rzeszów TVP 3 Rzeszów
Przygotowuje programy i materiały informacyjne na temat życia województwa podkarpackiego. Realizuje własne programy, a tematy czerpie z każdego zakątka naszego regionu. Czołową i najchętniej oglądalną produkcją jest serwis informacyjny ? Aktualności z regionu.

Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów
Dziennikarze stacji są tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla słuchaczy Podkarpacia. Siedziba radia znajduje się w Rzeszowie, ale pracownicy rzeszowskiego oddziału odwiedzają wszystkie miasta regionu.

gospodarkapodkarpacka.pl GospodarkaPodkarpacka.pl
Portal o zasięgu regionalnym, który publikuje bieżące informacje na temat gospodarki i biznesu całego Podkarpacia.

Obserwator Lokalny Tygodnik "Obserwator Lokalny" i portal debica24.eu
Portal funkcjonuje od niedawna, ale już został zauważony przez kapitułę konkursu Local Press. Jest nierozłączną częścią tygodnika, który wydawany jest w powiecie dębickim co wtorek. Chętnie sięgają po niego też mieszkańcy powiatów sąsiednich, m.in. mieleckiego. Wydawany od 1999 r.

Tygodnik Sztafeta Tygodnik "Sztafeta" i portal sztafeta.pl
W tym roku Wydawnictwo Sztafeta obchodzi ćwierćwiecze istnienia. Sama gazeta wydawana jest już od 66 lat! Czytają ją mieszkańcy powiatów: Stalowa wola, Nisko, Tarnobrzeg, Leżajsk i Sandomierz w każdy czwartek. Sztafeta ma również swój portal z bieżącymi informacjami.

Życie Podkarpackie Tygodnik "Życie Podkarpackie" i portal zycie.pl
Gazeta, która w środy ukazuje się w powiatach: jarosławskim, lubaczowskim, przemyskim i przeworskim. Tygodnik powstał w 1967 jako "Życie Przemyskie", pod obecną nazwą od stycznia 1999. Portal jest ważnym dodatkiem do papierowej wersji.

Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Tygodnik regionalny "Nowe Podkarpacie" i portal podkarpacie.media.pl
Pierwsze wydanie gazety przypada na rok 1993. Ukazuje się w każdą środę na terenie Krosna, Jasła, Sanoka, Brzozowa, Leska i Ustrzyk Dolnych. Ma charakter społeczno-polityczny i informacyjno-publicystyczny. Równolegle aktualizowany jest również portal gazety podkarpacie.media.pl

VIP Biznes i Styl Dwumiesięcznik podkarpacki VIP Biznes&Styl
Ekskluzywny magazyn lokalny, wysyłany bezpłatnie do kadry zarządzającej i najbardziej wpływowych osób z regionu. W piśmie poruszane są tematy społeczne, biznesowe i kulturalne. Magazyn ukazuje się w cyklu dwumiesięcznym i od listopada 2008 roku.

Biznes i Styl Podkarpacki portal opinii Biznesistyl.pl
Jest on ciągiem dalszym zdarzeń dla magazynu VIP Biznes&Styl. Jest nową jakością na rynku podkarpackich mediów. To jedyny w regionie portal opinii, który swoją jakość buduje w oparciu o najlepsze doświadczenia lokalne i ogólnopolskie.

Carpatia Biznes Portal Firm i Ludzi Kreatywnych Carpatia Biznes
To największa w regionie baza firm oraz ludzi zdolnych i kreatywnych, dzięki którym Podkarpacie rozwija się i goni czołówkę rozwiniętych gospodarczo regionów Polski. Portal tworzą firmy i ludzie z wykształceniem, umiejętnościami i pasjami.

W gronie patronów medialnych Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej witamy:

Radio Leliwa Radio Leliwa
Radio Leliwa nadaje swój program od 16 października 1992 roku. Jest pierwszą stacją komercyjną w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły, Sanu i Wisłoki. Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Mam ciągły kontakt ze słuchaczami, a reporterzy relacjonują na bieżąco to, co się dzieje w regionie. Reklamują się w nim wszystkie największe firmy regionu. .

Ekspres Jarosławski Ekspres Jarosławski
Ekspres Jarosławski to niezależny tygodnik ukazujący się na terenie powiatu jarosławskiego od 2 maja 2015 r. Zespół doświadczonych dziennikarzy opisuje w nim najważniejsze wydarzenia dotyczące życia mieszkańców. Na jego łamach można przeczytać o sprawach lokalnej polityki, samorządzie, gospodarce, edukacji, kulturze i sporcie. Redaktorzy nie boją się publikować własnych opinii w komentarzach i felietonach, a także podejmować trudnych i kontrowersyjnych tematów, co z miesiąca na miesiąc zwiększa liczbę Czytelników. Oczekiwanie na kolejne wydanie papierowej gazety uatrakcyjnia portal www.ekspresjaroslawski.pl, który codziennie dostarcza Czytelnikom bieżących informacji. Redakcja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i publikuje treści multimedialne (wideo i fotogalerie).

Resinet.pl Resinet.pl
Portal powstał w lutym 2001 roku i jest jednym z największych i najdłużej działających na rynku Podkarpacia portalem informacyjnym. W marcu 2004 roku resinet.pl stał się częścią firmy TiO media s.c., która zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie usług internetowych (projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie, SEO, hosting) oraz sprzedażą sprzętu komputerowego. Resinet.pl cieszy się dużym zainteresowaniem internautów i jest jednym z najchętniej odwiedzanych portali internetowych na Podkarpaciu. Potwierdzeniem tego jest ilość odwiedzających - średnio ok 30.000 internautów i liczba odsłon portalu, które sięgają aż 170 000 miesięcznie (wg stat.pl). Na stronach portalu Resinet.pl internauci mogą uzyskać informacje na temat aktualnych wydarzeń zarówno z Rzeszowa jak i z Podkarpacia. Portal dostarcza internautom informacji z zakresu wielu dziedzin życia, m.in. kultury, rozrywki, filmu, sportu, ekonomii i polityki. Dla umożliwienia komunikacji pomiędzy użytkownikami na łamach portalu dostępne jest również forum dyskusyjne..

Tygodnik Sanocki Tygodnik Sanocki
" Tygodnik Sanocki " ukazuje się od ponad ćwierć wieku. Informuje swoich czytelników o najważniejszych wydarzeniach w mieście i regionie. Wiele miejsca w gazecie, obok spraw bieżących, redakcja poświęca wydarzeniom kulturalnym i zjawiskom gospodarczym (m.in. rubryka ?Oko na przedsiębiorczych?. Od niedawna wydaniu papierowemu towarzyszy portal informacyjny tygodniksanocki.pl. Redaktor naczelną "Tygodnika Sanockiego " jest Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz.

Poniedziałek, 16 Kwietnia 2018 r.

Centrum Promocji Biznesu na panelu dyskusyjnym o gospodarce energetycznej w przedsiębiorstwach

11 kwietnia w Mielcu podczas panelu dyskusyjnego zaproszeni goście rozmawiali o najważniejszych kwestiach dotyczących oczekiwań od OSD/Sprzedawcy energii, problemach "dnia codziennego", w których odbiorcy powinni być wspierani pod kątem gospodarki energetycznej jak i rynku mocy.

Organizatorem spotkania była Energia Euro Park Sp. z o.o. – wielokrotny laureat Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz "Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej" wraz z EnMS Polska Sp. z o.o – laureatem "Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej" w poprzednich edycjach konkursu.

W spotkaniu uczestniczyły firmy zrzeszone w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC oraz inwestorzy z terenu województwa podkarpackiego - podmioty które rozwijają się dynamicznie i mają ogromne znaczenie dla podkarpackiej gospodarki.

Podczas konferencji, jako uczestnicy panelu tematycznego udział wzięli: Andrzej Wołosz – Prezes Zarządu Energia Euro Park Sp. z o.o. i Marcin Trojnacki – Prezes Zarządu EnMS Polska Sp. z o.o. - organizatorzy , a także przedstawiciele Kancelarii Radców Prawnych Polowiec i Wspólnicy Sp.j., Onduline Polska Sp. z o.o., 3N Solutions Sp. z o.o. oraz jednostki certyfikującej ISOQAR CEE Sp. z o.o., w tym Krzysztofa Ślęzak Dyrektora Oddziału ARP S.A. oraz Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie w osobie Prezesa Pawła Zająca.

Jak zapowiadają organizatorzy impreza będzie miała charakter cykliczny ponieważ chcą kreować bliskość i partnerskość w codziennym biznesie poprzez profesjonalne doradztwo i kompleksowe rozwiązania realizowane w koncepcji "one stop one shop".

Wtorek, 3 Kwietnia 2018 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono uczestników XVII edycji konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" liczy już 70 Firm z terenu Podkarpacia. Zachęcamy do zapoznania się z wizytówkami Przedsiębiorstw

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lipca. Zapraszamy do współpracy kolejnych partnerów!

Informujemy, że powiększa się także grono patronów medialnych tegorocznej edycji. Patronat nad Konkursem objęła redakcja TVP Rzeszów, Polskiego Radia Rzeszów, Nowego Podkarpacia, Gospodarki Podkarpackiej, dwumiesięcznika VIP Biznes&Styl, portalu biznesistyl.pl, Życia Podkarpackiego, Tygodnika Sanockiego, Obserwatora Lokalnego, Radia Leliwa oraz Ekspresu Jarosławskiego.

Czwartek, 15 Marca 2018 r.

Patroni medialni PNG nominowani w prestiżowym konkursie

Podkarpackie media znalazły się w gronie nominowanych w prestiżowym konkursie ogólnopolskim Local Press 2017. Wśród nich są nasi patroni medialni, którzy od lat wspierają i promują Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą.

Organizatorem konkursu Local Press jest Rada Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych, która zrzesza wszystkie gazety w kraju. Co roku nagradza gazety za najlepsze teksty, fotografie i materiały wideo, które zostały opublikowane albo wyemitowane w lokalnych mediach w danym roku. Łącznie dziennikarze nagradzani są w 10 kategoriach, w tym przyznawany jest tytuł najlepszej gazety roku.

Wtorek, 20 Lutego 2018 r.

Zapraszamy kolejne firmy sukcesu gospodarczego do udziału w programie. Korzyści wynikające z uczestnictwa w programie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej:

 1. Uzyskanie certyfikatu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej jest jasnym przesłaniem, deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej.
 2. Możliwość legitymowania się znakiem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej - program jest skutecznym narzędziem budowania prestiżu firmy na lokalnym rynku oraz jest kolejnym narzędziem w promowaniu Państwa przedsiębiorstwa.
 3. Wzmocnienie wizerunku firmy, nobilitacja i prestiż - miejsce w elitarnej grupie laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej daje możliwość nawiązania nowych korzystnych kontaktów handlowych, a także zwiększa zaufanie zarówno kontrahentów, jak i klientów.
 4. Współpraca z firmami posiadającymi certyfikat Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej jest chętniej oraz częściej podejmowana.
 5. Szybsze i skuteczniejsze pozyskiwanie nowych klientów.
 6. Certyfikat Podkarpacka Nagroda Gospodarcza potwierdza Państwa pozycję na rynku oraz wiarygodność prowadzonego biznesu i nienagannych praktyk biznesowych.
 7. Rekomendowanie laureatów władzom regionalnym i lokalnym oraz samorządowi gospodarczemu.
 8. Nawiązanie nowych, korzystnych kontaktów handlowych.
 9. Większe zaufanie ze strony klientów.
 10. Weryfikacja stosunków w firmie przez jej zarząd.
 11. Opiekujemy się uczestnikami programu i budujemy trwałe relacje.
 12. Szeroka promocja w mediach, podczas spotkań i wydarzeń ogólnopolskich i regionalnych, w biuletynach, w Internecie.

Czwartek, 15 Lutego 2018 r.

Trwa siedemnasta edycja konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Już na ten moment swoje aplikacje złożyło ponad trzydzieści firm z naszego regionu. Zachęcamy kolejne przedsiębiorstwa do udziału. W tym roku kapituła dokona rozstrzygnięć w dwóch nowych kategoriach:

 • Firma rodzinna
 • CRS - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Firma Rodzinna - dotyczy podmiotów gospodarczych, w którym rodzina ma dominujący udział w jego strukturze własnościowej, w procesie podejmowania kluczowych decyzji biznesowych oraz w sprawowaniu funkcji nadzorczych - z intencją długofalowego rozwoju i z myślą o przyszłych pokoleniach.

CRS (od ang. corporate social responsibility) - oznacza społeczną odpowiedzialność biznesu, - koncepcja, według której przedsiębiorstwa na etapie budowania strategii uwzględniają interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami kontrahentów.

Według tego podejścia, bycie odpowiedzialnym nie oznacza tylko spełniania przez przedsiębiorstwa wszystkich wymogów formalnych i prawnych, ale oprócz tego również zwiększone inwestycje w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska i relacje z kontrahentami, którzy mogą mieć faktyczny wpływ na efektywność działalności gospodarczej tych organizacji oraz ich innowacyjność.

Firmy, które wpisały do swoich programów strategicznych zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, traktują je jako ważny elementem rozwoju. Implementacja do strategii biznesowej zasad CSR sprzyja budowaniu długookresowej przewagi konkurencyjnej oraz relacji z otoczeniem społecznym firmy czy kontrahentami organizacji.

Poniedziałek, 8 Stycznia 2018 r.

Już po raz siedemnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim nagrodzi najaktywniejsze gospodarczo firmy naszego regionu przyznając statuetki i wyróżnienia w konkursie "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2018".

Kryteria oceny oraz liczne grono starających się o nagrodę sprawiły, iż jest ona najważniejszym wyróżnieniem dla podkarpackiego biznesu, przyznawanym corocznie przez władze regionu, gremia gospodarcze i naukowe oraz media.

Laureaci Konkursu to wyjątkowe firmy, stanowiące gospodarczą wizytówkę województwa podkarpackiego, będące świadectwem, iż region nasz dysponuje znacznym potencjałem gospodarczym oraz dużymi możliwościami rozwojowymi.

"Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" w szesnastu przeprowadzonych edycjach dała szansę do zaprezentowania dotychczasowych osiągnięć, twórczego współzawodnictwa i wzajemnej wymiany doświadczeń ponad 1800 uczestnikom. Statuetkę Laureata otrzymało ponad 160 firm.

XVII edycja Konkursu rozstrzygana będzie w następujących kategoriach:

 • Polskie Przedsiębiorstwo (6 grup wg zatrudnienia)
 • Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce
 • Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
 • Przedsiębiorstwo Budowlane
 • Przedsiębiorstwo Handlowe
 • Opieka Zdrowotna
 • Eksporter
 • Firma Pięciolecia
 • Firma Dziesięciolecia
 • Najlepsze Produkty
 • Najlepsze Usługi
 • Innowacje
 • Nagrody specjalne przyznawane przez Kapitułę: Manager Roku, Wydarzenie Roku

Formularze konkursowe 2018

Piątek, 1 Grudnia 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z Wielkiej Gali "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2017.

Czwartek, 30 Listopada 2017 r.

Gala XVI edycji Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza"

30 listopada (czwartek) po raz szesnasty odbyła się uroczysta Gala Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" i Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego "Smaczne bo Podkarpackie". Laureaci otrzymali nagrody i wyróżnienia w G2A Arena w Jasionce

Gala była zwieńczeniem Kongresu "Business Without Limits" oraz targów "Made in Podkarpackie". Uczestnicy Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" i Programu Certyfikującego "Smaczne bo Podkarpackie" zaprezentowali się przed prawie tysięczną publicznością. Wydarzenie to było świetną okazją do pokazania wciąż poszerzającego się wachlarza unikatowych produktów oraz nowoczesnych usług firm z regionu, które dynamicznie rozwijają się, wychodząc na rynek ogólnopolski i zagraniczny.

30 listopada okazało się, które z firm biorących udział w Konkursie "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" i w Programie Certyfikującym "Smaczne bo Podkarpackie" szacowne grono Kapituły wyróżniło i nagrodziło statuetkami. Wybór najlepszych wśród 150 znakomicie funkcjonujących firm, które walczyły o wyróżnienia w kilku kategoriach, był trudny. Ocenione zostały firmy mikro, małe i duże. Kapituła dokonała również oceny ich produktów i usług. W programie certyfikującym eksperci sprawdzili ponadto, które z produktów spożywczych Podkarpacia spełniają najwyższe normy jakościowe.

- W naszym regionie mamy coraz szersze grono przedsiębiorców, którzy świadomie i z determinacją realizują swoje wizje ekspansji lokalnego biznesu. Docenić tu należy samorządy wojewódzkie, powiatowe, miejskie i gminne, które mocno wspierają rozwijającą się gospodarkę i dzięki którym wzmacnia się poczucie tożsamości regionalnej. Ta tożsamość buduje wspólnotę podkarpackiego biznesu, której dopełnieniem jest Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, przyznawana firmom już od 16 lat - powiedział Paweł Zając, dyrektor Centrum Promocji Biznesu.

Wręczenie wyróżnień i nagród uświetniła niezwykła oprawa artystyczna. Zgodnie z hasłem przewodnim kongresu "Made in Podkarpackie" przed publicznością wystąpili artyści świata muzyki, z Magdaleną Andres na czele, finalistką tegorocznej edycji "Mam Talent", okrzykniętą polską Adele. Gala stała się też okazją, by poznać innych podkarpackich wokalistów i instrumentalistów: Małgorzatę Boć, Katarzynę Sztabę-Adamczyk, Krzysztofa Delikata, Macieja Słysza, Eryka Malesę, Bartka Bąka oraz Adriana Kasprzyka.

Partnerem Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" jest Bank PeKaO SA.

Uroczystość transmitował patron medialny TVP Rzeszów.

Patronami medialnymi wydarzenia byli ponadto: Polskie Radio Rzeszów, Portal GospodarkaPodkarpacka.pl, Tygodnik Lokalny "Obserwator", Tygodnik "Sztafeta", Tygodnik "Nowe Podkarpackie", Tygodnik "Życie Podkarpackie", Tygodnik Nadwiślański, Dwumiesięcznik Podkarpacki "VIP Biznes Styl", Portal BiznesiStyl.pl oraz Portal Firm i Ludzi Kreatywnych "Carpatia Biznes".

Program Gali:

 • 14:00 Prezentacja produktów spożywczych Laureatów Programu
  Smaczne bo Podkarpackie 2017 - lunch powitalny
 • 15:00 Rozpoczęcie Gali, powitanie Gości
 • 15:15 Ogłoszenie wyników Programu
  Certyfikującego Smaczne bo Podkarpackie 2017
  Ogłoszenie wyników Konkursu
  Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2017
  Wręczenie nagród Telewizji Rzeszów "Podkarpackie Ekrany"
 • 17:00 Wystąpienia zaproszonych Gości
 • 17:15 Część artystyczna: "Podkarpackie Talenty"
 • 18:00 Bankiet

Piątek, 24 Listopada 2017 r.

Kapituła wybrała najlepsze firmy Podkarpacia 2017

21 listopada w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyło się spotkanie zamykające tegoroczne obrady Kapituły konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza". Na podstawie ankiet uczestników oraz opinii przedstawionych przez audytorów wyłonieni zostali laureaci i wyróżnieni.

Laureatów wybrała kapituła, w skład której wchodzą m.in. marszałek województwa i wojewoda podkarpacki, rektorzy uczelni wyższych, prezydenci miast, prezesi, dyrektorzy i kierownicy największych wojewódzkich jednostek, przedsiębiorcy oraz patroni medialni.

W miniony wtorek członkowie kapituły dokonali ostatecznej oceny firm, które podzielone zostały według kategorii: mikro, małe I, małe II, średnie I, średnie II, duże firmy. Ocenione zostały także zgłoszone produkty i usługi oferowane przez uczestników konkursu. Pod uwagę brane były również wyniki audytów, które przez ostatnie tygodnie były prowadzone w przedsiębiorstwach.

Wręczenie nagród odbędzie się w Centrum Wystawieniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce 30 listopada. O godzinie 20.30 w TVP3 Rzeszów będzie można obejrzeć transmisję z uroczystej gali, w której udział weźmie kilkuset zaproszonych gości.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza przyznawana jest w kilku kategoriach: Polskie Przedsiębiorstwo, Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwo Budowlane, Przedsiębiorstwo Handlowe, Opieka Zdrowotna, Eksporter, Firma Pięciolecia, Firma Dziesięciolecia, Najlepsze Produkty, Najlepsze Usługi, Innowacje oraz Nagrody specjalne: Manager Roku, Wydarzenie Roku.

Marszałkowi Województwa Podkarpackiego serdecznie dziękujemy za wsparcie w organizacji kapituły, która jak co roku mogła odbyć się w Urzędzie Marszałkowskim.

Członkom Kapituły dziękujemy za zaangażowanie i rzetelną pracę, która wyłoniła grono najlepszych firm naszego regionu.

Galeria zdjęć

Sobota, 18 Listopada 2017 r.

Centrum Promocji Biznesu na Kongresie 590

16 i 17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena odbyło się najważniejsze w Polsce wydarzenie gospodarcze. Nie mogło na nim zabraknąć Centrum Promocji Biznesu.

Kongres 590 został okrzyknięty najważniejszym polskim wydarzeniem gospodarczym tego roku. 16 i 17 listopada w nowoczesnej G2A Arena spotkali się przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej, w tym Prezydent RP Andrzej Duda, premier Beata Szydło, ministrowie rządu oraz marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Andrzej Duda ponadto objął wydarzenie patronatem honorowym.

Przez dwa ostatnie dni w Jasionce odbywały się liczne debaty, spotkania i prelekcje. Duża różnorodność poruszanych zagadnień i branż - wszystko po to, aby wypracować rozwiązania, które pomogą uwolnić potencjał gospodarczy Polski.

Wśród gości panelowych nie zabrakło wybitnych ekspertów z dziedziny gospodarki, przedsiębiorców, urzędników odpowiadających za rozwiązania prawne i osobistości ze świata biznesu. Tym samym uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję do dzielenia się opiniami i doświadczeniem.

Centrum Promocji Biznesu, którego misją jest przede wszystkim promowanie firm z Podkarpacia i wspieranie ich działalności, nie mogło zabraknąć podczas tak ważnego dla kraju i regionu wydarzenia.

Piątek, 17 Listopada 2017 r.

II posiedzenie kapituły Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

XVI edycja Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza zbliża się ku końcowi. 21 listopada odbędzie się spotkanie zamykające tegoroczne obrady Kapituły Konkursu, podczas którego wyłonieni zostaną laureaci i wyróżnieni.

Kapituła spotka się w najbliższy wtorek, tj. 21 listopada w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Początek obrad zaplanowany jest na godzinę 13.

Członkowie kapituły dokonają ostatecznej oceny firm, które podzielone zostały według kategorii: mikro, małe I, małe II, średnie I, średnie II, duże oraz gospodarka komunalna.

Ocenione będą także zgłoszone produkty i usługi. Pod uwagę brane będą również wyniki audytów, które przez ostatnie tygodnie były prowadzone w przedsiębiorstwach.

Listę tegorocznych laureatów poznamy 30 listopada w Centrum Wystawieniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce.

Galeria zdjęć

Wtorek, 10 Października 2017 r.

Wizytacje w firmach - audytów PNG ciąg dalszy

W firmach nominowanych do Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2017 odbyły lub odbywają się audyty. To przedostatni etap tegorocznej edycji konkursu, który przedsiębiorcom z regionu znany jest od 16 lat.

Po pierwszym posiedzeniu kapituły, przyszedł czas na weryfikację danych zawartych w ankietach konkursowych. Dlatego audytorzy odwiedzają firmy - uczestników Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Według 13 parametrów oceniają kondycje przedsiębiorstw podzielonych według wielkości. Brane są pod uwagę te elementy, które wpływają na rozwój firmy, w tym jej innowacyjność czy prowadzone inwestycje.

Audytorzy ocenili w bezpośrednim wywiadzie następujące przedsiębiorstwa:

 • 12 września - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EXPORT-IMPORT "ERGPET" Sp. z o.o., Bama Logistics Sp. z o.o., Zakład Produkcji i Handlu Agropart S.C. Kilian Wiesław Kilian Rafał
 • 13 września - Młyn Ocieka Expert-Trans Skowroński, PHU "MATEO" Stanisław Cabaj
 • 14 września - PUHP "DOM-EKO" Sp. z o.o., Zakład Ślusarsko-Kotlarski "KAMEN" Janusz Kamenczak
 • 15 września - Firma Budowlana ARKADA MIELEC Sp. z o.o.
 • 19 września - Olimp Laboratories Sp. z o.o.
 • 20 września - SOLBET KOLBUSZOWA Spółka Akcyjna, Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. s.k.
 • 21 września - POLWAX S.A.
 • 22 września - Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg, Firma Exportowo- Importowa SERWIS-KOP Wacław Rędziniak Sp.j., Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.
 • 25 września - Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o., ECO TARNOBRZEG Spółka z o.o., GEORES Sp. z o.o.
 • 26 września - VENTOR Energi Sp. z o.o., LIFT RZESZÓW Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy Sp.J
 • 28 września - TEKPUD Sp. z o.o.
 • 29 września - SYMBIOFARM Sp. z o.o.
 • 2 października - Okna DEBOW Rafał Prucnal
 • 3 października - HEBEN Polska Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSDŹWIG" Leszek Konieczny, P.P.U.H. BRYK WITOLD BRYK, MEESE Polska sp. z o.o.
 • 4 października - STARE MIASTO-PARK Sp. z o.o., PPUH STALBUD, Drew-Hat Domy Drewniane Bogdan Pleśniar, FOLRES Sp. z o.o., SILVEXCRAFT Sp. z o.o. Sp. k.
 • 5 października - Firma Budowlana ŁYKOBUD Józef Łyko, Zakład Mechaniczno-Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o.o., Zakład Produkcji Specjalnej "GAMRAT" Sp. z o.o., ISOFT Grzegorz Lasek
 • 6 października - RESAN sp. z o.o. sp. k.
 • 9 października - KRUSZ-MAT Sp. z o.o., Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Besko-Met" Sp. z o.o., RYMATEX Sp. z o.o.
 • 10 października - STOLARSTWO Tomasz Wróbel, REMOG Polska Sp. z o.o.
 • 11 października - SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.
 • 12 października - PROFERIS Sp. z o.o., Starter Marcin Gawroński, Zakład Metalowy ORTYL Spółka z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
 • 16 października - Energy Solution Sp z o.o.
 • 20 października - Cegielnia "PRZECŁAW" Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy mgr Beata Wójcik
 • 3 listopada - DAKAR-TOYOTA RZESZÓW Sp. z o.o., Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A., OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.
 • 7 listopada - Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna, BBT Sp. z o.o.

Informacja o kolejne przeprowadzone audyty będzie aktualizowana na bieżąco.

Wtorek, 19 Września 2017 r.

Audyt - kolejny etap Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

Za nami trzy etapy Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2017. Do konkursu zgłosiły się 103 firmy, których ankiety wraz z załącznikami wstępnie zweryfikowała kapituła, w skład której wchodzą m.in. przedstawiciele ZUS, US, PUP i PIP. W połowie września rozpoczął się następny etap - wizytacje w przedsiębiorstwach. Po przeprowadzonych audytach kapituła dokona wyboru laureatów konkursu.

Do 10 lipca firmy miały czas na zgłoszenie udziału w konkursie (dostarczenie do siedziby organizatora deklaracji konkursowych). Do 20 lipca organizator konkursu, Centrum Promocji Biznesu, czekał na ankiety konkursowe z załącznikami, które były podstawą wstępnej weryfikacji przedsiębiorstw podzielonych na firmy: mikro, małe I, małe II, średnie I, średnie II i duże.

28 lipca kapituła składająca się z przedstawicieli samorządów, w tym Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, rzeszowskich uczelni wyższych, administracji skarbowej, ZUS i inspekcji pracy, a także agencji rozwoju regionalnego, restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa, ochrony środowiska, izb gospodarczych, banków, w tym banku PeKaO SA, sanepidu oraz wieloletnich patronów medialnych, zaopiniowała wstępnie dokumentacje uczestników.

Weryfikacja nominacji finałowych, wizytacje nominowanych firm i wybór laureatów przez kapitułę Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej to ostatni etap konkursu. Pierwsze wizytacje przypadły na połowę września. Za nami więc pierwsze audyty i pierwsze wnioski.

Audytorzy podczas spotkań w firmach dokonują oceny ogólnej przedsiębiorstwa, tzw. analizy SWOT (mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia). Weryfikują na podstawie dokumentacji dynamikę rozwoju firmy i dotychczasowe osiągnięcia. Wizytatorzy muszą przedstawić całej kapitule konkretne powody nominacji do statuetki lub wyróżnienia. Później kapituła dokona ostatecznego wyboru.

W połowie listopada uczestnicy konkursu poznają wyniki, a laureaci i wyróżnieni otrzymają zasłużone statuetki. Firmy otrzymają nagrody w kategoriach: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwo Budowlane, Przedsiębiorstwo Handlowe, Opieka Zdrowotna, Eksporter, Firma Pięciolecia, Firma Dziesięciolecia, a także Najlepsze produkty, Najlepsze usługi, Usługi finansowe i Innowacje.

Centrum Promocji Biznesu życzy powodzenia uczestnikom tegorocznej edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Wtorek, 22 Sierpnia 2017 r.

Kto może zostać laureatem PNG?

Wielu uczestników, a w szczególności tych, którzy biorą udział w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza pierwszy raz, pyta nas, co decyduje o wygranej, jakie aspekty działalności firmy brane są pod uwagę przy ocenie kapituły. Odpowiadamy.

Wszystkie firmy mające swoje siedziby lub oddziały w województwie podkarpackim, mogą wziąć udział w naszym konkursie. Regulamin dokładnie określa warunki, jakie jeszcze musi spełniać przedsiębiorstwo, by starać się o to prestiżowe wyróżnienie.

Każde z nich podzielone jest na kategorie: firmy mikro (do 10 osób zatrudnionych), małe I (od 11 do 25 osób), małe II (od 26 do 50 osób), średnie I (od 51 do 100 osób), średnie II (od 101 do 250 osób) i duże (powyżej 250 osób). Podział ten pozwala na precyzyjną ocenę przedsiębiorstw pod względem formalnym.

Wstępną ocenę merytoryczną ankiet konkursowych, które uczestnicy są zobowiązani wysłać (w wersji papierowej i elektronicznej) do organizatora, przygotowuje sekretariat Centrum Promocji Biznesu. Stąd też nasze częste telefony do firm, których ankieta budzi dodatkowe pytania (np. pozostawione puste pola czy niewyczerpująca informacja dotycząca działalności).

Po przygotowaniu kompletu dokumentacji prace rozpoczyna kapituła konkursu. W jej skład wchodzą przedstawiciele samorządów, w tym Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, rzeszowskich uczelni wyższych, administracji skarbowej, ZUS i inspekcji pracy, a także agencji rozwoju regionalnego, restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa, ochrony środowiska, izb gospodarczych, banków, w tym banku PeKaO SA, sanepidu oraz wieloletnich patronów medialnych. Sekretarzem kapituły jest dyrektor Centrum Promocji Biznesu.

Kapituła Konkursowa Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej dokonuje oceny zgłoszonych firm, produktów i usług w sposób rzetelny i bezstronny. Podczas wielogodzinnego spotkania członkowie kapituły oceniają w punktach od 0 do 10: wielkość sprzedaży na rynku lokalnym i zewnętrznym, eksport, rentowność sprzedaży, wartość inwestycji lokalnych, innowacyjność i nowoczesność technologii, dynamika i struktura zatrudnienia, dbałość o pracownika i jego rozwój zawodowy, promocja regionalna i ogólnopolska, postrzeganie marki, wyróżnienia, nagrody, certyfikaty jakości, udział w programach rządowych i pomocowych, udział w integracji środowiska gospodarczego, relacje z kontrahentami, wpływ na środowisko (ekologia), sponsoring, działalność charytatywna i na rzecz społeczności lokalnej, realizacja obligatoryjnych zobowiązań (ZUS, podatki, kredyty)

Firmy startujące w konkursie mogą ponadto ubiegać się o nagrody dodatkowe w kategoriach: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwo Budowlane, Przedsiębiorstwo Handlowe, Opieka Zdrowotna, Eksporter, Firma Pięciolecia, Firma Dziesięciolecia. Tym kategoriom również przygląda się kapituła. Zwraca ona też uwagę, czy jest wypełniona w sposób dokładny.

Po jej weryfikacji rozpoczynają się wizytacje. Audytorami są członkowie kapituły, którzy oceniają firmy w bezpośrednim kontakcie. Jest to również okazja na zweryfikowanie informacji zawartych w ankietach konkursowych.

Firmy, które na podstawie ankiet i wizytacji zdobędą najwięcej punktów, zostają laureatami Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Najbardziej wyczekiwanym przez uczestników etapem jest uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i wyróżnień podczas gali finałowej. Ta zwykle odbywa się na przełomie października i listopada.

Życzymy powodzenia wszystkim firmom zgłoszonym do tegorocznej edycji konkursu.

Piątek, 28 Lipca 2017 r.

Eksperci ocenili kondycję firm z Podkarpacia

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza przyznawana jest regionalnym przedsiębiorcom od 15 lat. Nim jednak najlepsze firmy odbiorą statuetki podczas uroczystej gali, kapituła konkursu opiniuje potencjał każdej działalności. Tak było 28 lipca.

W piątek w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie wstępnej oceny ankiet konkursowych nadesłanych przez 103 uczestników dokonali przedstawiciele samorządów, w tym Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, rzeszowskich uczelni wyższych, administracji skarbowej, ZUS i inspekcji pracy, a także agencji rozwoju regionalnego, restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa, ochrony środowiska, izb gospodarczych, banków, w tym banku PeKaO SA, sanepidu oraz wieloletnich patronów medialnych.

Jak podkreślił organizator konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, prezes Centrum Promocji Biznesu, Paweł Zając, firmy zgłoszone w tym roku do konkursu odznaczają się dobrymi wynikami gospodarczymi i wysoką rentownością. - Ci uczestnicy, którzy chcieli poddać się ocenie kapituły, są prawdziwą wizytówką gospodarczą województwa podkarpackiego - powiedział podczas posiedzenia kapituły Paweł Zając.

Karolina Bogusz, dyrektor biura wojewody podkreśliła, że tak licznie zgromadzone grono kapituły dokona sprawiedliwej oceny wszystkich 103 firm zgłoszonych do konkursu. Z kolei Jerzy Cypryś, przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego , zauważył, że Podkarpacka Nagroda Gospodarcza jest z jednej strony inspiracją do rozwoju dla wielu środowisk, tym samym rozwoju województwa, a z drugiej - wizytówką naszego regionu i etycznych zachowań w biznesie. - Dziękuję kapitule za poświęcenie swojego wolnego czasu i cennej wiedzy, by promować tych, których promować warto i którzy świadczą o naszym województwie - powiedział przedstawiciel Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Członkowie kapituły dokonali wstępnej oceny firm, które podzielone zostały według kategorii: mikro, małe I, małe II, średnie I, średnie II, duże oraz gospodarka komunalna. Drugie posiedzenie kapituły ostatecznie rozstrzygnie, które z firm będą tymi najlepszymi.

Składamy serdeczne podziękowania Wojewodzie, Pani Ewie Leniart, za to, że obrady odbyć się mogły jak co roku, w Urzędzie Wojewódzkim. Podziękowania składamy również na ręce członków kapituły, którzy poświęcili swój czas na dokonanie analizy wszystkich zgłoszonych do konkursu firm z Podkarpacia. Ich doświadczenie i wiedza to gwarancja rzetelnej i sprawiedliwej oceny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego posiedzenia kapituły Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Fot. Centrum Promocji Biznesu

Piątek, 30 Czerwca 2017 r.

Czołowe media z Podkarpacia razem z nami!

Miło nam poinformować, że grono patronów medialnych Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w tym roku powiększyło się. Są z nami również redakcje, które od lat wspierają nasz konkurs. Za obecność serdecznie dziękujemy!

Dzięki wsparciu czołowych podkarpackich mediów o uczestnikach Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej głośno będzie w całym województwie. Redakcje telewizji, radia, prasy i portali internetowych wiedzą, jak ważne jest dopingowanie przedsiębiorstw w rozwoju naszej regionalnej gospodarki. Jak ważne jest informowanie, że podkarpacki biznes wcale nie ustępuje temu ze środkowej Polski.

Z radością prezentujemy media, które nadal są patronami medialnymi konkursu.

TVP Rzeszów TVP 3 Rzeszów
Przygotowuje programy na temat województwa podkarpackiego. Realizuje własne programy, a tematy czerpie z każdego zakątka naszego regionu.

Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów
Dziennikarze stacji są tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla słuchaczy Podkarpacia. Siedziba radia znajduje się w Rzeszowie, ale pracownicy rzeszowskiego oddziału odwiedzają wszystkie miasta regionu.

gospodarkapodkarpacka.pl GospodarkaPodkarpacka.pl
Portal o zasięgu regionalnym, który publikuje bieżące informacje na temat gospodarki i biznesu całego Podkarpacia.

Obserwator Lokalny Tygodnik "Obserwator Lokalny" i portal debica24.eu
Portal funkcjonuje od niedawna, ale już został zauważony przez kapitułę konkursu Local Press. Jest nierozłączną częścią tygodnika, który wydawany jest w powiecie dębickim co wtorek. Chętnie sięgają po niego też mieszkańcy powiatów sąsiednich, m.in. mieleckiego. Wydawany od 1999 r.

Tygodnik Sztafeta Tygodnik "Sztafeta" i portal sztafeta.pl
W tym roku Wydawnictwo Sztafeta obchodzi ćwierćwiecze istnienia. Sama gazeta wydawana jest już od 66 lat! Czytają ją mieszkańcy powiatów: Stalowa wola, Nisko, Tarnobrzeg, Leżajsk i Sandomierz w każdy czwartek. Sztafeta ma również swój portal z bieżącymi informacjami.

Życie Podkarpackie Tygodnik "Życie Podkarpackie" i portal zycie.pl
Gazeta, która w środy ukazuje się w powiatach: jarosławskim, lubaczowskim, przemyskim i przeworskim. Tygodnik powstał w 1967 jako "Życie Przemyskie", pod obecną nazwą od stycznia 1999. Portal jest ważnym dodatkiem do papierowej wersji.

Tygodnik Nadwiślański Tygodnik Nadwiślański i portal tyna.info.pl
Gazeta o zasięgu regionalnym ukazująca się od 1981 roku na terenie powiatów tarnobrzeskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, sandomierskiego, staszowskiego, opatowskiego i janowskiego. Jego nierozerwalną część stanowi portal tyna.info.pl

Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Tygodnik regionalny "Nowe Podkarpacie" i portal podkarpacie.media.pl
Pierwsze wydanie gazety przypada na rok 1993. Ukazuje się w każdą środę na terenie Krosna, Jasła, Sanoka, Brzozowa, Leska i Ustrzyk Dolnych. Ma charakter społeczno-polityczny i informacyjno-publicystyczny. Równolegle aktualizowany jest również portal gazety podkarpacie.media.pl

W gronie patronów medialnych witamy!

VIP Biznes i Styl Dwumiesięcznik podkarpacki VIP Biznes&Styl
Ekskluzywny magazyn lokalny, wysyłany bezpłatnie do kadry zarządzającej i najbardziej wpływowych osób z regionu. W piśmie poruszane są tematy społeczne, biznesowe i kulturalne. Magazyn ukazuje się w cyklu dwumiesięcznym i od listopada 2008 roku.

Biznes i Styl Podkarpacki portal opinii Biznesistyl.pl
Jest on ciągiem dalszym zdarzeń dla magazynu VIP Biznes&Styl. Jest nową jakością na rynku podkarpackich mediów. To jedyny w regionie portal opinii, który swoją jakość buduje w oparciu o najlepsze doświadczenia lokalne i ogólnopolskie.

Carpatia Biznes Portal Firm i Ludzi Kreatywnych Carpatia Biznes
To największa w regionie baza firm oraz ludzi zdolnych i kreatywnych, dzięki którym Podkarpacie rozwija się i goni czołówkę rozwiniętych gospodarczo regionów Polski. Portal tworzą firmy i ludzie z wykształceniem, umiejętnościami i pasjami.

Środa, 28 Czerwca 2017 r.

Marketing dźwignią sukcesu

Uczestnicy konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza mogą liczyć na wsparcie promocyjne naszego działu marketingu. Udział w tym prestiżowym wydarzeniu to również obecność w mediach i w internecie.

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa reklama. Ale, by przyniosła namacalne efekty, by była skuteczna, trzeba czegoś więcej niż tylko zaprezentowanie swoich produktów lub usług na swojej stronie internetowej. Jako organizatorzy konkursu, którzy mają za sobą 15 lat doświadczenia w zakresie promocji gospodarki Podkarpacia, proponujemy uczestnikom PNG 2017 pomoc w zaprezentowaniu się szerokiemu gromu potencjalnych klientów i kontrahentów.

Każda firma, która zdecydowała o udziale w konkursie lub brała udział w nim w latach poprzednich, otrzymała od nas propozycję zaprezentowania w sposób nieszablonowy swoich produktów i usług. Już niebawem na naszym profilu na Facebooku ruszy cykl infografik, które pokażą, jak cenne produkty i usługi mają do zaproponowania laureaci i uczestnicy PNG.

Firmy, które jeszcze nie przesłały nam karty produktów lub usług, mogą to nadal zrobić, odsyłając nam maila na adres: pw@rze.pl - Paulina Wiech. Więcej informacji pod numerem telefonu: 511 55 99 44.

Firmy, które liczą na wsparcie medialne i chciałyby zaprezentować swój potencjał za pośrednictwem naszych kanałów social media, prosimy o kontakt: pr@rze.pl - Monika Świetlińska. Więcej informacji pod numerem telefonu: 511 55 99 00.

Twoja firma obchodzi jubileusz, organizuje ważne wydarzenie, chce się pochwalić nowym produktem, usługą, wdrożonymi rozwiązaniami technologicznymi i tym podobne? Powiadom nas o tym. Przyjedziemy. Porozmawiamy. Przygotujemy galerię zdjęć, relację, wywiad. Materiały będą dostępne na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

Patronat medialny:
TVP RzeszĂłw Radio RzeszĂłw Radio Leliwa Biznes i Styl Carpatia Biznes
Expres Jarosławski gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Resinet.pl Tygodnik Sanocki Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl Ĺťycie Podkarpackie